Chladiaci gél pre diamantové vrtáky, zabraňuje prašnosti MECHANIC CoolGel 250 ml

Kód: 895 684 42 039
Značka: Mechanic
€8,18 €6,82 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Po označení miesta vŕtania na dlaždici sa gél nanesie na oblasť budúceho otvoru. Počas vŕtania gél absorbuje vŕtaný materiál a zabraňuje jeho šíreniu po okolí. Okrem toho chladí vrták, čo je rovnako účinné ako chladenie vodou. Tým sa zvyšuje rýchlosť vŕtania a udržiava sa dlhá životnosť vrtáka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chladiaci gél pre diamantové vrtáky, zabraňuje prašnosti MECHANIC CoolGel 250 ml
Každý obkladač pozná proces vŕtania otvorov do dlaždíc. Pri suchom vŕtaní vzniká veľké množstvo prachu. V prípade vŕtania s chladením prúdi prúd špinavej vody. Všetky tieto faktory komplikujú a znepríjemňujú vŕtanie.
Distar ponúka riešenie - chladiaci vŕtací gél CoolGEL. Po označení miesta vŕtania na dlaždici sa gél nanesie na oblasť budúceho otvoru. Počas vŕtania gél absorbuje vŕtaný materiál a zabraňuje jeho šíreniu po okolí. Okrem toho chladí vrták, čo je rovnako účinné ako chladenie vodou. Tým sa zvyšuje rýchlosť vŕtania a udržiava sa dlhá životnosť vrtáka. Po vŕtaní stačí vŕtané miesto utrieť handričkou. Všetko je čisté a suché.
Vďaka svojej hustej konzistencii sa gél môže aplikovať na horizontálne aj vertikálne plochy.
Najlepšie funguje pre vrtáky s priemerom do 35 mm.
K dispozícii vo fľaši s hmotnosťou 250 g. Jedna fľaša vystačí približne na 20 až 25 otvorov. Hlavnými zložkami sú voda a prísady, ktoré zlepšujú vŕtací výkon. Gél je absolútne zdravotne nezávadný aj v prípade, že sa dostane do kontaktu s ľudskou pokožkou.