Drážkovací nadstavec na uhlovú brúsku s odsávaním prachu MECHANIC AirCHASER 230 mm

Kód: 195 684 42 015
Značka: Mechanic
€73,20 €61 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Drážkovací nadstavec na uhlovú brúsku s odsávaním prachu MECHANIC AirCHASER 230 mm sa používa na vytvorenie drážok pre elektrické rozvody, prívody vody v stenách a stropoch do betónu, tehál a iných povrchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drážkovací nadstavec na uhlovú brúsku s odsávaním prachu MECHANIC AirCHASER 230 mm sa používa na vytvorenie drážok pre elektrické rozvody, prívody vody v stenách a stropoch do betónu, tehál a iných povrchov. Vylepšený systém upevnenia – drážkovací nadstavec sa ľahko a rýchlo upevní na uhlovú brúsku od rôznych výrobcov. Ergonomické upínacie gombíky pre nastavenie a zafixovanie hĺbky rezu.
Plastové kolieska zabezpečujú plynulý pohyb po povrchu. Otvorený dizajn poskytuje pohľad na rezanú zónu. Gumová trubica umožňuje pripojenie vysávačov rôznych výrobcov. Drážkovací nadstavec v spojení s uhlovou brúskou je ľahší v porovnaní s existujúcimi strojmi na rezanie drážok čo výrazne uľahčuje prácu. Drážkovací nadstavec má kovové vyhotovenie. Po pripojení vysávača k nadstavcu sa rezný kotúč efektívne chladí a tým sa predlžuje jeho životnosť.

Použitie do: uhlovej brúsky s priemerom 230 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Drážkovacie frézy
Hmotnosť: 1.3 kg