Nadstavec na rýchlu výmenu leštiacich kotúčov Baumesser Click-Lock PRO

Kód: 910 278 018 068
Značka: Baumesser
€66,60 €55,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Click-Lock PRO - radosť z práce a úspora času

Detailné informácie

Podrobný popis

V procese brúsenia dlaždíc, žuly, mramoru je potrebné neustále meniť zrnitosť leštiacich kotúčov. Zvyčajne sa to robí niekoľkými spôsobmi, z ktorých každý má nevýhody:

-Brúsny kotúč sa odstráni z držiaku. Kotúč drží na držiaku pomocou suchého zipsu. Suchý zips dží pevne len na niekoľko použití. Po viacnásobnej výmene už brúsny kotúč nedrží tak pevne na držiaku.

-Držiaky sa menia spolu s brúsnym kotúčom. Táto výmena je náročná na čas.

- Používa sa niekoľko uhlových brúsok s nasadenými kotúčmi rôznej zrnitosti. Je potrebné mať niekoľko uhľových brúsok a meniť ich bodľa potreby. Toto riešenie je zdĺhavé.

 

Baumesser našiel na tieto zaužívané zdĺhavé a nepraktické spôsoby riešenie. Inovatívny magnetický nadstavec Click-Lock PRO rieši všetky doterajšie problémy.

Click-Lock PRO sa skladá z magnetickej základne, ktorá je stále pripevnená na uhlovej brúske. Ďalej obsahuje 3 držiaky, ktoré sa na magnetickú základňu ľahko prichytia. Na držiak sa pomocou suchého zipsu prichytí brúsny a leštiaci kotúč. Takto môžete meniť až 3 brúsne a leštiace kotúče rôznej zrnitosti pretože sada obsahuje 3 držiaky. Vďaka tomuto nadstavcu zmeníte brúsne a leštiace kotúče v priebehu pár sekúnd. Nepotrebujete odstranovať brúsny kotúč z  držiaku na ktorom je prichytený pomocou suchého zipsu, teda kotúč vám bude stále pevne držať na držiaku, vymeníte ho až keď sa opotrebuje. Na 3 brúsne a leštiace kotúče rôznej zrnitosti Vám stačí jedna uhlová brúska, nemusíte používať viac strojov. 

Click-Lock PRO - radosť z práce a úspora času!

Nadstavec Click-Lock PRO je možné používať iba na uhlových brúskach s nastaviteľnou frekvenciou otáčania. Maximálna rýchlosť otáčania je 

3500 ot./min.!

Nadstavec má vonkajší priemer držiaku 100 mm na ktorý sa prichytávajú brúsne a leštiace kotúče pomocou suchého zipsu.  Základňa na ktorú sa prichytáva držiak má uchytenie M14. 

Sada obsahuje základňu a tri oceľové držiaky na leštiace kotúče.

Použitie do: uhlovej brúsky max. 3500 ot./min.!

Možno použiť s:

- brúsnym a lešitacim kotúčom Baumesser Standard 100

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 0.45 kg