Držiak na leštiace a brúsne kotúče s centrovaním Baumesser Centrum PRO 2.0

Kód: 895 684 42 042
Značka: Baumesser
€31,20 €26 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Na Držiak Baumesser Centrum PRO jednoducho a presne inštalujete leštiaci brúsny kotúč vďaka centrovaciemu koliesku, čím zabránite skĺznutiu kotúča a zlepšíte kvalitu opracovania povrchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na Držiak Baumesser Centrum PRO jednoducho a presne inštalujete leštiaci brúsny kotúč vďaka centrovaciemu koliesku, čím zabránite skĺznutiu kotúča a zlepšíte kvalitu opracovania povrchu. Tým, že kotúč pevne drží na držiaku Baumesser Centrum PRO sa môžete vzdať starostí a ťažkostí, ktoré boli doteraz súčasťou vášho procesu brúsenia a leštenia dlaždíc. Kotúč sa prichytáva na držiak pomocou suchého zipsu.

 

Držiak disponuje strediacim kolieskom s primerom 14,7 mm a výškou 2,5 mm, čo vám umožní inštalovať všetky leštiace kotúče od Baumesser a tiež od mnohých iných výrobcov.

Ak má vami používaný leštiaci kotúč od iného výrobcu menší strediaci otvor a koliesko Baumesser sa vám do neho nezmestí, jednoducho ho odskrutkujete a použijete bez funkcie centrovania.

 

Vďaka Baumesser Centrum PRO držiaku na leštenie a brúsenie dlaždíc sa už nemusíte trápiť s neustálym nechceným pohybom kotúča počas práce a nezarovnaným leštiacim kotúčom. Nainštalujte ho na vašu uhlovú brúsku a uvidíte, ako sa vaša práca stane oveľa jednoduchšou a efektívnejšou.

Uchytenie na: uhlovú brúsku M14

Priemer: 100 mm

Možno použiť s:

- brúsnym a lešitacim kotúčom Baumesser Standard 100

- odsávačom prachu TileDuster,

- nadstavcom na jednoduchšie leštenie a brúsenie hrán Liner 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 0.17 kg