Držiak na leštiace a brúsne kotúče s magentickým úchytom na rezný kotúč Baumesser CLICK-LOCK UNI

Kód: 795 684 42 018
Značka: Baumesser
€36 €30 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Brúsny a leštiaci kotúč sa prichytáva na držiak Click-Lock Uni pomocou suchého zipsu, držiak Click-Lock Uni sa prichytáva pomocou magnetou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri rezaní keramických obkladačiek často musíte prejsť od rezania k brúseniu a lešteniu. Každá výmena nástroja predlžuje čas realizácie.je strata času.

Vďaka držiaku Click-Lock Uni je možné brúsny a leštiaci kotúč nainštalovať priamo na rezný kotúč. A to bez toho, aby ste rezný kotúč museli odstrániť z uhlovej brúsky. Vďaka držiaku Click-Lock Uni môžete okamžite prejsť z rezania na brúsenie a späť. Jediné čo musíte spraviť je znížiť otáčky uhlovej brúsky z maxima na minimum (max 3500 ot/min.). 

Držiak Click-Lock Uni je inštalovaný na diamantový kotúč pomocou magnetov, vycentrovaný na vyčnievajúcej upínacej matice uhlovej brúsky.

Väčšina profesionálov z dôvodu šetrenia času používa niekoľko uhľových brúsok, z ktorých jedna sa používa na rezanie, ostatné na brúsenie s rôznou zrnitosťou leštiacich kotúčov. Držiak Click-Lock Uni vám umožňuje používať iba jedenu uhľovú brúsku s rezným kotúčom, na ktorom je pripevnený držiak Click-Lock Uni s brúsnym a leštiacim kotúčom. Teraz už nie je potrebné používať viac uhľových brúsok, jedna Vám na prácu bude stačiť. 

Držiak Click-Lock Uni je vyrobený z plastu, takže je ľahký a spoľahlivý. Má ergonomický povrch pre jednoduchú výmenu brúsneho a leštiaceho ktúča. Držiak sa dá upevniť na väčšinu uhlových brúsok, treba dbať na to, aby upínacia matica vašej brúsky vyčnievala nad kotúč aspoň 12 mm. Použite štandardnú upínaciu maticu. Brúsny a leštiaci kotúč sa prichytáva na držiak Click-Lock Uni pomocou suchého zipsu, držiak Click-Lock Uni sa prichytáva na rezný kotúč, ktorý je prichytený na uhlovej brúske pomocou magnetou.

Priemer 100 mm

Pozor ! Pri nasadenom držiaku Click-Lock Uni na uhlovej brúske treba mať nastavené minimálne otáčky a to max 3500 ot./min. Pri väčších otáčkach hrozí riziko odpadnutia unášača z uhlovej brúsky.

Možno použiť s:

- brúsnym a lešitacim kotúčom Baumesser Standard 100

- odsávačom prachu TileDuster,

- nadstavcom na jednoduchšie leštenie a brúsenie hrán Liner

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k diamantovým rezným kotúčom
Hmotnosť: 0.15 kg