Husqvarna brúska a leštička betónu PG 820 RC

Kód: 967 30 29-01
formular-objednavka
Značka: Husqvarna
€1 000 000 €833 333,33 bez DPH
Na objednávku

Husqvarna PG 820 RC a PG 680 RC sú prvé diaľkovo ovládané brúsky na betónové podlahy s technológiou Dual Drive Technology™ a vlastným pohonom na svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Husqvarna PG 820 RC a PG 680 RC sú prvé diaľkovo ovládané brúsky na betónové podlahy s technológiou Dual Drive Technology™ a vlastným pohonom na svete. Patentovaná technológia Husqvarna Dual Drive Technology™, umožňuje takmer neobmedzenú kombináciu nastavení a vynikajúcu kontrolu nad pracovným procesom. Vďaka dvom samostatným motorom pre planetárnu hlavicu a brúsne kotúče, umožňuje táto technológia nezávislé ovládanie smeru rotácie dopredu a dozadu na brúsnych diskoch a na planetárnej hlavici (protirotácia) čo umožňuje pracovníkovi optimalizovať proces brúsenia podľa stavu podlahy, a ak je to vhodné, použiť agresívnejší režim brúsenia na zvýšenie produktivity. V porovnaní so štandardnými verziami brúsok PG 820 a PG 680, ktoré sú samé osebe efektívne, ponúkajú verzie RC až o 30 % vyššiu produktivitu. Umožňujú tiež ergonomickejšiu prácu (vďaka diaľkovému ovládaniu pracovník nie je vystavení vibráciám) a ľahkú prepravu na pracovisko a z pracoviska (integrovaný akumulátor, kvalitné hnacie kolesá a odnímateľné prepravné koleso). Brúska Husqvarna PG 820 RC je vďaka šírke brúsenia 820 mm a výkonu 13 kW vhodná pre priemyselné práce väčšieho rozsahu a je vynikajúcou voľbou pri príprave a oprave betónových podláh, ako aj pri každom leštení a brúsení – na mokro aj nasucho a je ideálna pre systém leštenia betónových podláh HiPERFLOOR®. Veľkou výhodou brúsky PG 820 RC je aj softvérovo riadená oscilačná funkcia. Softvér, ktorý ovláda pohyb dopredu na našich diaľkovo ovládaných brúskach, je možné nastaviť tak, aby stroj napodobňoval kolísavé pohyby zo strany na stranu, ktoré väčšinou robí manuálne operátor pri používaní klasického brúsneho stroja. Táto jedinečná funkcia vytvára rovnejšiu podlahu tým, že eliminuje hrebene, ktoré by inak vznikali medzi prechodmi a samozrejme šetrí čas, pretože požadovaný výsledok sa dosahuje okamžite bez použitia metódy krížového šrafovania. Operátor brúsky určite ocení aj efektívny a bezproblémový systém na nasadzovanie a vymieňanie diamantových nástrojov Husqvarna Redi Lock®. Robustná konštrukcia systému zaisťuje maximálnu ochranu a životnosť diamantových nástrojov. Diamantové nástroje Redi Lock sa bezpečne a jednoducho pripevňujú na kotúč s držiakom a rovnako jednoducho sa odstraňujú.

 

 

Technické parametre brúsiek a leštičiek betónu a podláh
Výkon 13,0 kW
Napätie 400 V
Merný prúd 32 A
Elektrické napájanie 3-fázy
Šírka brúsenia 820 mm
Brúsny disk 3 x 270 mm
Celkový tlak brúsenia 290 kg
Rýchlosť brúsneho disku 250-1100 ot/min.
Smer otáčania Nezávislé ovládanie smeru rotácie dopredu/dozadu na brúsnych diskoch a na planetárnej hlavici (protirotácia)
Rozmery (DxŠxV) 1370 mm x 820 mm x 1230 mm
Hmotnosť brúsky 533 kg
Funkcia - diaľkové ovládanie Áno (vlastný pohon, batériový pohon pri preprave, nastavenie parametrov/čítanie)
Odporúčané príslušenstvo DC 6000, T 10000, T 7500