Husqvarna brúska a leštička betónu PG 680 RC

Kód: 967 62 27-01
formular-objednavka
Značka: Husqvarna
€100 000 €83 333,33 bez DPH
Na objednávku
Husqvarna PG 680 RC a PG 820 RC sú prvé diaľkovo ovládané brúsky na betónové podlahy s technológiou Dual Drive Technology™ a vlastným pohonom na svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Husqvarna PG 680 RC a PG 820 RC sú prvé diaľkovo ovládané brúsky na betónové podlahy s technológiou Dual Drive Technology™ a vlastným pohonom na svete. Patentovaná technológia Husqvarna Dual Drive Technology™, umožňuje takmer neobmedzenú kombináciu nastavení a vynikajúcu kontrolu nad celým pracovným procesom. Vďaka dvom samostatným motorom pre planetárnu hlavicu a brúsne kotúče, umožňuje táto technológia nastaviť otáčanie planetárnej hlavice a brúsnych kotúčov v opačnom aj v rovnakom smere, čo umožňuje pracovníkovi optimalizovať proces brúsenia podľa stavu podlahy, a ak je to vhodné, použiť agresívnejší režim brúsenia na zvýšenie produktivity. V porovnaní so štandardnými verziami brúsok PG 680 a PG 820, ktoré sú samé osebe efektívne, ponúkajú verzie RC ešte o 30 % vyššiu produktivitu. Umožňujú tiež pohodlnejšiu prácu (vďaka diaľkovému ovládaniu pracovník nie je vystavení vibráciám) a ľahkú prepravu na pracovisko a z pracoviska (integrovaný akumulátor, kvalitné hnacie kolesá a odnímateľné prepravné koleso). Model PG 680 RC je vďaka výkonu 13 kW ideálny pre priemyselné práce väčšieho rozsahu a je vynikajúcou voľbou pri príprave a oprave betónových podláh, ako aj pri každom leštení a brúsení – na mokro aj na sucho a je ideálny pre systém leštenia betónových podláh HiPERFLOOR®. Šírka brúsenia 680 mm umožňuje prechod cez bežné otvory dverí. Veľkou výhodou brúsky PG 680 RC je aj softvérovo riadená oscilačná funkcia. Softvér, ktorý ovláda pohyb dopredu na našich diaľkovo ovládaných brúskach, je možné nastaviť tak, aby stroj napodobňoval kolísavé pohyby zo strany na stranu, ktoré väčšinou robí manuálne operátor pri používaní klasického brúsneho stroja. Táto jedinečná funkcia vytvára rovnejšiu podlahu tým, že eliminuje hrebene, ktoré by inak vznikali medzi prechodmi a samozrejme šetrí čas, pretože požadovaný výsledok sa dosahuje okamžite bez použitia metódy krížového šrafovania. Operátor brúsky určite ocení aj efektívny a bezproblémový systém na nasadzovanie a vymieňanie diamantových nástrojov Husqvarna Redi Lock®. Robustná konštrukcia systému zaisťuje maximálnu ochranu a životnosť diamantových nástrojov. Diamantové nástroje Redi Lock sa bezpečne a jednoducho pripevňujú na kotúč s držiakom a rovnako jednoducho sa odstraňujú.

 

 

Technické parametre brúsiek a leštičiek betónu a podláh
Výkon 13,0 kW
Napätie 400 V
Merný prúd 32 A
Elektrické napájanie 3-fázy
Šírka brúsenia 680 mm
Brúsny disk 3 x 230 mm
Celkový tlak brúsenia 269 kg
Rýchlosť brúsneho disku 250-1100 ot/min.
Smer otáčania Nezávislé ovládanie smeru rotácie dopredu/dozadu na brúsnych diskoch a na planetárnej hlavici (protirotácia)
Rozmery (DxŠxV) 1150 mm x 680 mm x 1220 mm
Hmotnosť brúsky 500 kg
Funkcia - diaľkové ovládanie Áno (vlastný pohon, batériový pohon pri preprave, nastavenie parametrov/čítanie)
Odporúčané príslušenstvo DC 6000, T 10000, T 7500